در ادامه برنامه  بازدید از سازمانهای مردم نهاد به مناسبت هفته تشکل ها سرپرست اداره کل امور اجتماعی به دیدار ایثارگران انجمن ایثارگران اسوه رفتند.
مرضیه مهدوی در این دیدار عنوان کرد جانبازان و ایثارگران و خانوده های شهدا و ایثارگران ادای دین به اسلام و نظام کردند وهمه افراد جامعه مدیون این عزیزان می باشدو ایثارگان و خانواده های این عزیزان سرمایه های نظام هستند.
وی افزود: شهدا ، جانبازان وایثارگران از جان خویش  در حفظ نظام و اسلام گذشتند و عزیزترین وابستگیهای دنیوی را برای رضای خداوندپشت سر گذاشتند . الان وظیفه تک تک افراد جامعه است که ادای دین کنند .
مرضیه مهدوی فعالیت انجمن ایثارگران اسوه  را در شناسایی ایثارگران نیازمند برا ی حفظ کرامت این عزیزان کار بزرگی دانست .
وی افزود : در حال حاضر باید صبر ایثارگران و خانواده های آنها را سر مشق قرار داده تا بتوانیم شرایط تحریم را پشت سر بگذاریم و مثل همیشه ایرانیان از این سختی هم سربلند بیرون خواهند آمد. وی گفت پدر و مادر شهدا صبورترین انسانهای روی زمین هستند که غم از دست دادن فرزند را به جان و دل خریدند و این عزیزان با اهدا خون شهدا به حفظ نظام کمک کردند و سرمایه های اصلی انقلاب این بزرگواران هستند .
در ادامه سرهنگ جلیلی منش به ارائه گزارش فعالیت های انجمن ایثارگران و برگزاری سه دوره جشنواره ورزشی ویژه ایثارگران ، برگزاری اردوهای زیارتی کربلا ویژه ایثارگران و خانوادهای این عزیزان تا اردوی یک روزه جوپار پرداخت
این انجمن با هدف شناسایی و کمک به خانواده ایثارگران نیازمند تشکیل شده است و در استان 2500 نفر عضو دارد و با ارائه خدمات به ایثارگران فعالیت میکند .