به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان  در بازدید از محل تهیه غذای گرم ویژه بی‌خانمان‌های شهر کرمان که به همت جمعی از جوانان ورزشکار و فعال برپا شده است، از احساس مسئولیت آنها در این اقدام خیر قدردانی کرد.

زهرا موسی‌پور اقدام سمن‌های جوان و نیروهای فعال جامعه را که تنها به واسطه وظیفه اخلاقی و بدون دریافت هرگونه حق‌الزحمه‌ای در حمایت از بی‌خانمان‌ها صورت می‌گیرد، ارزشمند دانست و عنوان کرد: به پشتوانه خیران کارهای بزرگی در حال انجام است.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان ابراز داشت: عدم رسیدگی به این افراد به خصوص در شرایط بیماری کرونا، مشکلات بیشتری را برای خودشان و شهر به وجود می‌آورد.

خانم موسی‌پور از نیروهای حاضر در این مجموعه خیریه درخواست کرد تا ذهن و وقت خود را صرف مواردی که به اختلافات دامن میزنند‌، نکنند و همانند گذشته حمایت‌های خود را ادامه دهند.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان در این بازدید دغدغه‌های جوانان را شنید و آمادگی استانداری را برای کمک و همراهی آنها اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، به گفته خانم عسکری مدیر این مجموعه خیریه، روزانه  ۱۰۰۰ تا هزار و ۲۰۰ پرس غذای گرم توسط جوانان تهیه‌ و در سه نقطه شهر کرمان میان بی‌خانمان‌ها توزیع می‌شود.
وی به همکاری بالای ۲۰ نفر از جوانان با این مجموعه اشاره و عنوان کرد: خوشبختانه به همت و لطف خیران مشکل مالی در تامین کالاها نداریم و پشتیبانی کمک‌های مردمی را همواره شاهد هستیم.