با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان،مدیرکل امور اجتماعی وفرهنگی استانداری  سامانه رزمایش کریمان استان کرمان با هدف حمایت از نیازمندان غیر مددجوی نهادهای حمایتی رونمایی و راه‌‌اندازی شد.
زهرا موسی‌پور مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان نیز به شرایط اقتصادی و معیشتی پساکرونا اشاره داشت و گفت: ستاد پساکرونایی تصمیم گرفته از طریق دو کارگروه، مسائل اقتصادی و تبعات اجتماعی کرونا در جامعه را بررسی کند
وی ادامه داد: حمایت‌های معیشتی و حمایت‌های روانی و اجتماعی از جامعه هدف متاثر از کرونا توسط کمیته اجتماعی ستاد پساکرونا بررسی می‌گردد.
موسی‌پور ابراز داشت: بهزیستی با طرح‌های ویژه‌ای برای حمایت‌های روانی و گسترش مراکز مشاوره و روانشناسی کار را دنبال می‌کند و با هماهنگی نهادهای بزرگ اقتصادی و سازمان‌های حمایتی و موسسات مردم نهاد و خیریه‌ها از خانواده‌های نیازمند حمایت می‌شود.  
وی گفت: بهزیستی و کمیته امداد و کمک‌های ویژه دستگاه‌هایی مانند ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بنیاد مستضعفان، آستان قدس، اوقاف و غیر بهره‌مند می‌شویم و کمک خوبی در آستانه، نیمه و پایان ماه رمضان به جامعه هدف داشته باشیم