مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۴۰۱/۰۳/۲۳

با حکم استاندار کرمان؛

کوروش احمدیوسفی سرپرست دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان شد

با اعطای حکمی از سوی استاندار کرمان، کوروش احمدیوسفی به عنوان سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، دکتر محمدمهدی فداکار استاندار کرمان در حکمی کوروش احمدیوسفی را به سمت سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان منصوب کرد و آیین معارفه وی صبح امروز 23 خرداد ماه در محل دفتر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان برگزار شد.

رحمان جلالی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان در این جلسه به سخنان رهبر معظم انقلاب در توجه به آسیب‌های اجتماعی و تلاش برای رفع آنها به عنوان یک دغدغه اصلی اشاره داشت و گفت: اولویت کاری دفتر اجتماعی، کنترل آسیب‌هایی است که به واسطه مسائل و علل متعددی رخ می‌دهند.
وی افزود: علل متعددی باعث رخداد آسیب‌های اجتماعی می‌شود و لذا برای درمان آن‌ نیز باید همه زمینه ها را در کنار هم ببینیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان، اجرای طرح‌های ضربتی، فعال کردن کارگروه‌های مرتبط، تقویت ارتباط با ارگان‌ها و سازمان‌های مردم‌ نهاد در راستای کاهش آسیب‌‌های اجتماعی را مورد تاکید قرار داد.
جلالی، دیدگاه اجتماعی به مسائل و سابقه کار و توانمندی را از دلایل انتصاب کوروش احمدیوسفی در سمت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری عنوان و از حضور پنج ماهه احمد دهقانی در این حوزه قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، کوروش احمدیوسفی سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان نیز در این مراسم، نگاه راهبردی و مسئله محور به مباحث اجتماعی را مورد تاکید قرار داد و گفت: بسترها و عوامل ایجاد کننده مشکلات را باید پیدا کرد و با نگاه به مولفه‌های تاثیرگذار بر موضوع، راهکارهای علمی و اثرگذار را در دستور کار قرار دهیم.
وی افزود: مباحث اجتماعی وابسته به مولفه‌های متعددی هستند و حذف یا حل آنها باید با توجه به ریزفاکتورها در دستور کار قرار گیرد.
احمدیوسفی، سهم‌دهی به سازمان‌های متولی که در قانون مشخص شده‌اند، اقدامات بین بخشی در حوزه سلامت روان، جامعه شناختی، اقتصادی و نشاط و شادابی، استفاده از خرد جمعی را از لازمه‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی بیان کرد.


منبع : دفتر امور اجتماعی و فرهنگی


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲