مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۴۰۰/۰۶/۱۲

توزیع تجهیزات کمک آموزشی و بهداشتی در مناطق حاشیه شهر کرمان

به گفته سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان، از محل اعتبارات سازمان امور اجتماعی کشوری اقلام و تجهیزات کمک آموزشی و بهداشتی جهت ارتقای وضعیت مناطق حاشیه شهر خریداری شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، به منظور کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی از محل اعتبارات وزارت کشور (سازمان امور اجتماعی کشوری) اقلام آموزشی و بهداشتی جهت ارتقای وضعیت آموزشی و بهداشتی مناطق حاشیه شهر خریداری و در تعدادی از مناطق شهر کرمان توزیع گردید.

توزیع تجهیزات کمک آموزشی و بهداشتی در مناطق حاشیه شهر کرمان
به گفته سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان، از محل اعتبارات سازمان امور اجتماعی کشوری اقلام و تجهیزات کمک آموزشی و بهداشتی جهت ارتقای وضعیت مناطق حاشیه شهر خریداری شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، به منظور کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی از محل اعتبارات وزارت کشور (سازمان امور اجتماعی کشوری) اقلام آموزشی و بهداشتی جهت ارتقای وضعیت آموزشی و بهداشتی مناطق حاشیه شهر خریداری و در تعدادی از مناطق شهر کرمان توزیع گردید.
سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان به همراه تعدادی از مدیران دفاتر تسهیلگری، نماینده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و نماینده اداره کل آموزش و پرورش هشتم و دهم شهریور ماه برای نظارت بر استفاده صحیح از این اقلام بازدیدی از شهرک صنعتی و بافت قدیم شهر کرمان و مراکز درمانی الله‌آباد، شرف‌آباد و سیدی داشتند.

به گفته پرویز افزون سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان، اعتبار اختصاص یافته در اختیار آموزش و پرورش و علوم پزشکی قرار گرفت و پس از خرید تجهیزات کمک آموزشی و بهداشتی در مناطق هدف توزیع شده و در حال استفاده است.
وی همچنین از پیگیری برای جذب اعتبارات بیشتر در سال 1400 برای خرید تجهیزات کمک‌ آموزشی و بهداشتی ویژه مناطق حاشیه شهر کرمان خبر داد.


 


منبع : دفتر امور اجتماعی و فرهنگی


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲