مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۹/۱۰/۲۸

آماده‌سازی و تجهیز ۴ گرمخانه در شهر کرمان

آماده‌سازی و تجهیز ۴ گرمخانه در شهر کرمان

 مرضیه مهدوی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی با اشاره به دستور و تاکید استاندار کرمان جهت راه‌اندازی سریع گرمخانه در شهر کرمان اظهار داشت: بلافاصله پس از تاکید استاندار، نشست دفتر اجتماعی استانداری با مدیرکل بهزیستی استان، فرماندار کرمان، مدیر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی شهرداری کرمان و رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر استان در روز یکشنبه ۲۱ دی ماه برگزار و تجهیز چهار مکان مختلف برای راه‌اندازی گرمخانه به تصویب رسید.

وی افزود: سه‌شنبه ۲۳ دی ماه نیز نشست دیگری در محل فرمانداری کرمان و با حضور رئیس کمیسیون اجتماعی شورای شهر، مدیر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی شهرداری کرمان و نمایندگان نیروهای انتظامی و سپاه، کمیته امداد، بهزیستی، فنی و حرفه‌ای و اداره کل اتباع خارجی استانداری برای ساماندهی کودکان کار و متکدیان برگزار شد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان با بیان اینکه از صبح شنبه ۲۷ دی ماه، جمع‌آوری و نگهداری کودکان کار جهت پالایش و ساماندهی آنها صورت می‌گیرد، اضافه کرد: این مرکز نگهداری به صورت موقت راه‌اندازی شده است.

مهدوی ادامه داد: کودکان کار اتباع طبق قوانین مربوطه جهت ساماندهی به اداره کل امور اتباع خارجی و کودکان ایرانی به اداره کل بهزیستی تحویل داده می‌شوند.


منبع : دفتر امور اجتماعی و فرهنگی


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲