مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۴۰۱/۰۴/۲۱

قرارگاه اجتماعی استان با موضوع ارائه خدمات به جامعه عشایری تشکیل شد

سومین جلسه قرارگاه اجتماعی استان با موضوع ارائه خدمات به جامعه عشایری با مدیریت مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری برگزار گردید.

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان، سومین جلسه قرارگاه اجتماعی استان با موضوع ارائه خدمات به جامعه عشایری با مدیریت مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان برگزار گردید.
در این نشست که مدیران کل عشایری شمال و جنوب استان، سازمان تبلیغات اسلامی، بهزیستی، دامپزشکی، نماینده سازمان فنی و حرفه‌ای، دانشگاه علوم پزشکی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی حضور داشتند، مباحث حوزه بهداشت و درمان، فرهنگی، اقتصاد، توانمندسازی و مهارت عشایر مورد بررسی قرار گرفت و تصمیم‌گیری شد.
توانمندسازی عشایر در حوزه‌های متعدد اقتصادی از جمله دامداری، صنایع دستی، فنی و حرفه‌ای در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت و مقرر شد با هماهنگی اداره کل عشایری، بسته‌های آموزشی تهیه گردد.
همچنین مصوب شد با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی، بهزیستی و ادارات عشایری شمال و جنوب استان، نسبت به توزیع خدمات سلامت جسمی و روانی تعیین تکلیف شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان همچنین در این جلسه برای بهداشت و سلامت دام عشایر نیز مقرر گردید تا مددیاران افتخاری از هر ایل، آموزش‌های لازم را از دامپزشکی فرا گیرند.
 


منبع : دفتر امور اجتماعی و فرهنگی


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲